Monday, June 13, 2011

Lipsy

  W dobie internetu możemy robić zakupy z każdego miejsca na świecie. Obecnie wiele firm, poza tradycyjnymi sklepami, posiada witryny internetowe gdzie bez problemu możemy kupić modele pochodzące z najnowszych kolekcji. Zakupy internetowe posiadają zarówno plusy jak i minusy. 
   Po pierwsze, jest to niezwykle wygodne rozwiązanie, gdyż siedząc wygodnie w fotelu z kubkiem kawy w dłoni możemy buszować po sklepach. Ubrania podzielone są na kategorie, także w mgnieniu oka możemy znaleźć to co nas konkretnie interesuje, bez naręczy rzeczy zgarniętych w drodze do naszego celu :) Co więcej, obecnie mamy dostęp do zagranicznych sklepów internetowych, co daje nam gwarancję, że przemierzając ulice miasta, bądź korytarze uczelni nie spotkamy pięciu osób w takiej samej bluzce czy sukience. 
   Kolejnym plusem jest to, że mamy nieograniczony czas na zastanowienie. Nie musimy się martwić, że zostało piętnaście minut do zamknięcia i w głośnikach rozbrzmiewa ciepły głos zapraszający do kas :)
   Moim skromnym zdaniem minusów jest o wiele mniej. Na pewno dla wielu dziewczyn problemem może być to, że nie możemy przymierzyć naszej wymarzonej pary butów, bądź dotknąć faktury materiału upatrzonej marynarki. Jednak wiele sklepów dopuszcza możliwość zwrotu, niestety wiąże się to z dodatkowym oczekiwaniem. 
    Ja wielokrotnie zamawiałam ubrania przez Allegro czy też portal mojeciuchy.pl i na szczęście nigdy się nie rozczarowałam :) 
    Dzisiaj pokrótce chciałabym wam pokazać sklep internetowy Lipsy, mający w swojej ofercie wspaniałą odzież w przystępnej cenie. Ja właśnie przymierzam się do moich pierwszych zakupów na tej stronie i jeśli już coś wybiorę, to na pewno dam wam znać jak przebiegła cała transakcja :)

http://www.lipsy.co.uk/

English translation:

Having unlimited connection to the Internet we can shop from every place in the world. Nowadays, many brands, beside the traditional shops, have their websites where we can buy clothes from the latest arrivals. Obviously, there are many pluses and minuses of on - line shopping.
   First of all, it is very conviniet solution for people who want to shop without living. They can sit in their armchairs, drink coffee and go from one shop to another. There is usually a division into types of clothes so we can easily find what we are looking for, without wasting money on clothes that we don't need. We have access to the Internet shops from different countries, so we can be sure that we don't meet anyone wearing the same dress or blouse. What's more, we have unlimited time to make up the decision what we want to buy and we don't have to hurry hearing that the shop will be closed in 15 minutes  :)
   The biggest problem may be the fact that we don't have the ability to try on clothes or touch the texture of the fabric which our dreamt blazer is made of. However, there are many shops which allow their customers to return things which we don't want, unfortunately it takes time.
   Today I wanted to present you the British shop Lipsy. Which is full of stylish and original clothes are sold for a good price. I'm going to purchase something there and when I do so I promise to describe this transaction :)


No comments:

Post a Comment

Thank you for all your fashionable comments!